Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

OMSI 2| Středočesko repainty | ČSAD Benešov, ARRIVA SČ a jiné PID repainty | Mega pack 67 repaintů 67.0.0

   (0 reviews)
Sign in to follow this  

1 Screenshot

Máte rádi Středočesko a možnost, jak se k němu se svými autobusy ještě více přiblížit? Neváhejte a stáhněte si mnou vytvořených 67 repaintů různých vzhledů.

V tomto packu narazíte na repainty pro autobusy: Karosa C734, C934, B731, B951, B951E, B961E, B961; Irisbus Crossway, Arway, Citelis, Agora; Mercedes Benz Conecto, Citaro, Cito; MAN New a classic Lion's city; Setra 415NF, S313UL, S317UL; Scania Citywide 12M; Iveco Crossway LE; Ikarus EAG E94.60 a nakonec i Jelcz m125m Dana

 

by Peťulínek :3

 

User Feedback

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.