Jump to content
OFPmafia.eu

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

ČD vagon Falls/Wap 1.0.0

   (0 reviews)
Sign in to follow this  

1 Screenshot

Další model vozu určený pro fanoušky Railworks/TS2013. Výsypný vůz Falls s možností nakládky uhlí a vápence. Za úpravy modelu, potřebné pro export do RW a naladění jízdních vlastností děkuji spoluautorovi modelu Romanovi. Má na svědomí vše podstatné pro funkčnost a řádný export původního MsTS modelu. V balíčku je model ČD Cargo s novými podvozky Y25, vůz AWT a trojice vozů čMC s původními podvozky. Romanovi musím moc poděkovat za jeho lví podíl na celkovým úpravách na modelu.
OFPmafia's Other Downloads


User Feedback

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.