Jump to content
OFPmafia.eu

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

Poznan 3.0a

   (0 reviews)
Sign in to follow this  

Hof soubor pro autobusy s BUSE

Poznámka autora:

Quote

V .rar-ku nájdete tri hof súbory:
1. ANNAX pre busy, ktoré neumožňujú načítať na panel obrázok (alebo s tým majú problém) tak, ako je to smerované v originálnom .hof súbore.
2. BUSE pre busy so štandartnými BUSE panelmi
3. BUSE JKZ pre busy s panelmi BUSe a palubným počítačom JKZ
- počet cieľov v .hof súboroch bol zredukovaný na ciele, potrebné pre chod mapy (vrátane cieľov pre AI) a niekoľko špeciálnych
- V BUSE JKZ .hof súbore bolo zrušené dvojité hlásenie zastávok, kvôli zdvojeniu zastávok na informačných paneloch. Kto chce, môže si nakopírovať aj pôvodné route z pôvodného .hof súboru, alebo upraviť podľa JKZ aj ostatné .hof-ká, to už nechám na Vás 😉

 

User Feedback

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.