Jump to content
Hledat v
 • Více nastavení...
Najít příspěvky obsahující...
Hledat výsledky v..
The search index is currently processing. Activity stream results may not be complete.

Veškerá aktivita

Tento stream se automaticky aktualizuje     

 1. Today
 2. ʍᴉᴄᴙᴏ

  Karosa C734, C834, C934, B732 - Pack

  Rychlost stahování 100kb/s.. Gratuluji..
 3. Včera
 4. Poslední týden
 5. Dobrý večer, měl bych prosbu. Nevím z jakého důvodu mi na fiktivní trati chybí některé rychlostníky. Většina tam je. Ale třeba rychlostník 100 km/h ve směru z Vendryně k Jezernici či v opačném směru 120km/h tam prostě nemám. Stejnak jako předvěst k nim. Neměl by někdo potochu kde by mohl být ke stažení? Děkuji moc, jsou v těch místech i flaštičky.... Ale moc jsem z nich nezjistil píše jen 000022-000002 (119); a 000021-000003 (406)
 6. Vítek03

  [Download]Fiktivní Černokostelecko

  Děkuji ti moc.
 7. NettysFall

  [Download]Fiktivní Černokostelecko

  Vytvořil jsem nové téma, včetně souboru v databázi a předal jsem ti práva.
 8. Vítek03

  Fiktivní Černokostelecko

  Version Beta

  151 downloads

  Ahoj všichni, rozhodl jsem se, že si upravím mapu Tettau do českého prostředí, konkrétně do oblasti Kostelce nad Černými lesy. V mapě budou zatím linky PID čísel 654 (do Stříbrné Skalice) a 660 (do Českého Brodu). V mapě bude i linka 490 do Ondřejova. V budoucnu chystám napojení další mapy a celkové rozšíření. Bližší informace o stavu mapy a prací níže. LINKY 240 Háje - Černý Most (v přípravě) 381 Praha, Háje - Mukařov - Kostelec n.Č.l., nám. (v přípravě) 387 Praha, Háje - Mukařov - Kostelec n.Č.l., nám. (v přípravě) 490 Stříbrná Skalice, náměstí - Ondřejov, náměstí (v přípravě) 654 Kostelec n. Č.l., nám. - Oplany - Vlkančice - Stříbrná Skalice, nám. 660 Kostelec n. Č.l., nám. - Český Brod, železniční stanice DALŠÍ PLÁNY dodělání linky 490 repainty ČSAD Polkost a PID více AI listů opravené chyby odstranění všech německých názvů, budov, ukazatelů atd připojení mapy Ruhrau VIDEA Z MAPY POMOCNÍCI A SPOLUAUTOŘI Pomoc s objekty: Peťulínek Betatesteři: Filip22, Vodičč, Jakub_Driver, Geogliff Veškeré problémy s mapou pište na OMSI fórum.
 9. Vítek03

  [Download]Fiktivní Černokostelecko

  Zobrazit soubor Fiktivní Černokostelecko Ahoj všichni, rozhodl jsem se, že si upravím mapu Tettau do českého prostředí, konkrétně do oblasti Kostelce nad Černými lesy. V mapě budou zatím linky PID čísel 654 (do Stříbrné Skalice) a 660 (do Českého Brodu). V mapě bude i linka 490 do Ondřejova. V budoucnu chystám napojení další mapy a celkové rozšíření. Bližší informace o stavu mapy a prací níže. LINKY 240 Háje - Černý Most (v přípravě) 381 Praha, Háje - Mukařov - Kostelec n.Č.l., nám. (v přípravě) 387 Praha, Háje - Mukařov - Kostelec n.Č.l., nám. (v přípravě) 490 Stříbrná Skalice, náměstí - Ondřejov, náměstí (v přípravě) 654 Kostelec n. Č.l., nám. - Oplany - Vlkančice - Stříbrná Skalice, nám. 660 Kostelec n. Č.l., nám. - Český Brod, železniční stanice DALŠÍ PLÁNY dodělání linky 490 repainty ČSAD Polkost a PID více AI listů opravené chyby odstranění všech německých názvů, budov, ukazatelů atd připojení mapy Ruhrau VIDEA Z MAPY POMOCNÍCI A SPOLUAUTOŘI Pomoc s objekty: Peťulínek Betatesteři: Filip22, Vodičč, Jakub_Driver, Geogliff Veškeré problémy s mapou pište na OMSI fórum. Submitter Vítek03 Submitted 12.2.2019 Category Mapy Autor Vítek03 Heslo Zpětná kompatibilita s OMSI1 Unknown  
 10. Earlier
 11. christos.papaisaiou

  [Download]Mercedes Citaro L

  Χαίρεται
 12. Frixi

  Kĺbové autobusy

  Ok, ďakujem za rady.
 13. NettysFall

  OMSI 2 - Fiktivní Kněžice

  Ó supr, takže doufám, že jste za tu dobu dělali "výrazný" pokrok z bodu zveřejněného výše a neskončilo to jen u prodloužení silnice. A mohli byste se s tím pokrokem podělit? Na vašich stránkách ani na vašem kanálu žádné video (když nepočítám to z prázdnin) nebo fotky nejsou. Tak doufám, že to nejsou jen plané řeči.
 14. OmsiTeam M&M

  OMSI 2 - Fiktivní Kněžice

  Ahoj, na projektu se pracuje amáme velký pokrok!
 15. NettysFall

  Kĺbové autobusy

  Karosa B961/E určitě není špatná, doporučuji. Nebo Solaris Urbino Mega PL pack, velký výběr variant Solarisů III. generace (Euro 5/Euro 6, palubovky, velká/malá kabina atd.). Z placených addonů bych mohl doporučit např. Man Stadtbusfamilii nebo teď vydané Urbino II Citybus Series (pomocí setvarů si můžeš hodit loga Solarisu).
 16. NettysFall

  [Download]Mercedes Benz O530 (Citaro G)

  Soubor se nachází u Downloadu tohoto autobusu. Jakmile klikneš na "Stáhnout", po odsouhlasení ti to nabídne archiv s busem i zmíněný soubor s fixem textur,
 17. NettysFall

  SOLARIS URBINO III LE PACK

  Nahlaš problém autorovi na oficiálním fóru nebo kdekoliv jinde.
 18. NettysFall

  [Download]Solaris Urbino 12 Electric

  Click on the "Zobrazit soubor" and then on the "Stáhnout".
 19. Adma Sik

  Kĺbové autobusy

  Pokud ještě nemáš, tak jednoznačně Karosa B961(E)
 20. Pepa Mottel

  SOR CN&BN12

  dobrý autobusy
 21. Pepa Mottel

  Karosa B961/E

  jak říká davidek369 je to velmi dobrý bus
 22. SimmuSack

  [Download]Solaris Urbino 12 Electric

  Thx for welcome here. Can you tell me the download URL for this fantastic Solaris Elektric bus ? Gretthing from SimmuSack NL
 23. Pepa Mottel

  SOLARIS URBINO III LE PACK

  je problém u 15ti metrů že ti ruletka vyjíždí z autobusu
 24. Pepa Mottel

  Solaris Alpino 8.6

  XDD
 25. Frixi

  Kĺbové autobusy

  Noooo, áno Ale kludne môže byť aj platený.
 26. TheIvan

  Kĺbové autobusy

  Musí být zdarma?
 27. Frixi

  Kĺbové autobusy

  Nevedeli by ste mi poradiť nejaké dobré kĺbové autobusy?
 28. TheIvan

  SOLARIS URBINO 12 III DPO 7777

  Už nedělám,přečetl sis info?
 29. martin67online

  SOLARIS URBINO 12 III DPO 7777

  když už děláš ostravské repainty tak je alespoň dělej pořádně
 1. Load more activity
×

Důležité upozornění

Používáním tohoto webu souhlasíte s Terms of Use, Privacy Policy, Pravidla webu. Tento web využívá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Na stránce s cookies si můžete zobrazit, které soubory využíváme.