Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vážení návštěvníci, vážení členové, komunito. Vzhledem k množícím se dotazům, bychom vás informovali, že naše projekty OFPmafia a TS-Sim jsou především určené pro vás, komunitu, čímž můžete neomezeně bez jakýchkoliv omezení (bez porušení podmínek) nahrávat a sdílet vaší tvorbu přímo na našich stránkách.

Děkujeme, za pochopení a těšíme se na vaši tvorbu.

Sign in to follow this  

About This Club

Vítejte v klubu Roblox DSÚK! Tento klub je o mém projektu v robloxu, kde nyní pracuji na mapě Bíliny.

 1. What's new in this club
 2. Zde se můžou řešit bany na discordu/robloxu nebo otázky na mapu/projekt
 3. Pravidla: Jako všude tady na ofpmafia.eu 1.) Na fóru musí být dodržovány veškeré zákony České republiky a dalších suverénních států.2.) Musí být dodržovány morální zákony (vulgarity, zesměšňování, rasové projevy).3.) Je dobré pojmenovat se nějak normálně a nepoužívat nesmyslné číslice, písmena či speciální znaky.4.) Je zakázáno odkazovat na jiné webové stránky za účelem diskuze nebo reklamy. Odkazy na obrázky a linky ke stažení jsou povoleny a uživateli hrozí blokace.5.) Na fóru se můžete dožadovat pomoci, trestu pro jiné, stížnosti na členy nebo redaktory fóra.6.) Váš podpis na fóru nesmí obsahovat různé reklamní odkazy, urážlivé věci a podobné blbosti.7.) Pokud máte nějaký problém, hledejte na fóru, pak znova na fóru, pak se na fóru ptejte.8.) Spam a jiná reklama je zakázána.9.) Prohřešky v typu vulgárnost, nadávky, rasové urážky jsou permanentně zakázané !10.) Tresty rozdělují Moderátoři fóra, nebo Administrátoři.11.) Fórum nesmí být v žádném případě zaměňováno s chatem. Proto ten, kdo bude postovat příspěvky na topic ve velmi krátkém časovém sledu, bude se jednat o téma, které by se dalo řešit např. ve Volné Diskuzi nebo bude postovat příspěvky typu "SMAJL" nebo jiné nesmyslné věty, bude nejdříve varován a poté dostane BAN. Pokud následně i po banu bude spamovat můžete dostat IP Ban.12.) Je zakázáno postování jakýchkoliv topiců na téma "loučení, odcházím", postrádá to jakýkoliv smysl (k tomuto není fórum určeno). Topic bude okamžitě smazán a uživatel, který takový topic postnul dostane ban na forum.13.) Je zakázáno vytváření několika dalších účtů na fóru, při zjištění budou všechny účty permanentně zablokované.14.) Je zakázáno sdílet informace o zdrojích nelegálních softwarů - cracků. Toto fórum není warez fórum. Porušujete tímto autorská práva tvůrců a s tím zákon č. 121/2000 Sb., zákon o právu autorském. Takže doufám že nikdo neporuší pravidla jinak vyhození z klubu
 4.  

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this website you agree to Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.