TOPlist Jump to content
OFPmafia.eu

mhdfm

Uploader
 • Počet příspěvků

  92
 • Registrován

 • Naposledy aktivní

 • Days Won

  7

mhdfm last won the day on August 31 2015

mhdfm had the most liked content!

Reputace

18 Dobrá

3 Followers

About mhdfm

 • Rank
  Registrovaný Člen

Další informace

 • Pohlaví
  Not Telling

Poslední návštěvníci profilu

894 profile views
 1. [Download]Irisbus Citybus 18M

  Repaintování bude umožněno v dalších verzích.
 2. [WIP] Solaris Urbino 12III CNG

  http://ofpmafia.eu/files/file/769-solaris-urbino-10121518-alterrnighthauler-dopravn%C3%AD-podnik-ostrava-as/
 3. [Download]Karosa B951E DPO Repaint Fix

  Martuku, takto by to rozhodně vypadat nemělo. nevím, co se sereš do ev. č., když to tvoje je nakřivo, loga na boku jsou špatně, ani barvu jsi netrefil.
 4. SOR BN 12 #345 DPMLJ

  Máš něco proti databázi? Pročby ti někdo psal? Jestli si připadáš osamocen, tak si najdi radši seznamku nebo tak, sem to nepatří.
 5. [WiP][OMSI2] Meziříčí

  Part of map will be modification of SU12 by alterr: Solaris Urbino 12 III CNG Euro 6. (it's still WiP) Some new screens:
 6. [WiP][OMSI2] Meziříčí

  From testing...
 7. [WiP][OMSI2] Meziříčí

 8. [WiP][OMSI2] Meziříčí

  Pustil jsem se do stavby fiktivní mapy (asi se tomu říká semi-real :?), spliny a objekty jsou kladeny na podkladu a terénu města Valašské Meziříčí a přilehlých vesnic. Ve hře se město jmenuje jednoduše Meziříčí. Aktuálně pracuji na městské lince číslo 9 z Poličné do Meziříčí na ulici Třebízského, kde se nachází gymnázium. Do první verze plánuji dvě linky. Snažím se o co nejnižší náročnost. Součástí mapy bude místní vozový park a pravděpodobně i chronologie. (díky Kubovi š. za osvětlení) Datum vydání zveřejňovat nebudu. Pokusím se dodržet dvouměsíční interval přidávání novinek. Zde je aktualizovaný přehled vozového parku. Po dokončení první verze bude mapa veřejná. Jestli máte další otázky, tak se klidně zeptejte.
 9. Karosa B931 a B932

  Mohl jsi opravit ty nedostatky, které jsem ti napsal. Tohle není B931E/B932E, tohle je bastl, takové poloEčko, a ještě tomu někdo ukrad lištu.
 10. Jde nějak zařídit, abych viděl, kdo nahlásil funkční soubor?
 11. [Download]SOR CN12 - Arriva

  File Name: SOR CN12 - Arriva File Submitter: mhdfm File Submitted: 24 pro 2014 File Category: Repainty Autor / Author: mhdfmHeslo / Password: zlateprasatko Repaint společnosti Arriva pro SOR CN12. Prosím, přečtěte si pozorně ReadMe. Click here to download this file
×