NettysFall

Globální Moderátor
 • Počet příspěvků

  277
 • Registrován

 • Naposledy aktivní

Everything posted by NettysFall

 1. TATRA_T6B5 (Repaint DPMLJ a.s)

  Chybí nějaké stínování, rozmístění log nereálné (včetně velikosti). Chybí evidenční čísla nějaká. Nesedí mi šedá nad dveřma, chybí zelený pruh na střeše. Autor by měl dělat vůz podle nějakého podkladu, třeba podle tamních T3.
 2. Berlin X10

  Verze

  21 downloads

  Hof soubor pro autobusy s BUSE a BUSE 144 DOT (MAN NG312 po modifikaci)

  Zdarma

 3. SOR NB18

  Ukončím toto klišé. Za 1) Byly tam ostřejší slova, které potom upravil. A za 2) Tvoje IP adresa je veřejná a může ji jakýkoliv správce stránky vidět. A ne, nezablokujeme ti tím přístup k PC, jen na tento web (a jelikož ho vlastní Papis, tak může svobodně v plném právu zablokovat ti přístup). Je to tak na kterémkoliv webu. Další připomínky k autorství modelu a ohledně příspěvku od davídka hodlám řešit už pouze prostřednictvím soukromé zprávy. Další příspěvky řešící výše uvedená témata a offtopic mažu s následným varováním/banem!
 4. SOR NB18

  Příspěvky ":D" a "to taky" jsem smazal, protože neměly žádnou vypovídající hodnotu a plevelily už tak slušnej bordel. Jinak proti kritizování nic nemám, jen jsem narážel na příspěvky těch, co tu brečeli ohledně autorství.
 5. SOR NB18

  Upravil jsem to pro spokojenost všech. Nehodlám se pídit po tom, kdo ten paskvil jak texturově, tak i modelicky zmutoval. Ale abych uvedl na pravou míru, "autor" by si měl trochu zamést před koberečkem, když mu unikají modely. Toto není náš problém. Mimochodem, ten model byl už běžně zveřejňován na OMSI fóru asi 2 měsíce zpět pod odkazem z uloz.to a nikdo tu nebrečel.  Tímto chci tu debatu o ho*** ukončit a další příspěvky budu mazat. Pokud si chce někdo pobrečet, ať mi napíše PM, nemám fakt náladu to zde řešit.
 6. SOR NB18

  A co prostě napsat, že je to hnus? Bohatě stačí. Ten model mi dost připomíná modely od nejmenovaného konvertáře modelů z vbusu, které i ve vbusu vypadají hrozně.
 7. SOR NB18

  Souhlasím, ale mohl to podat v mírnější formě.
 8. View File Solaris Urbino 12/18 Hybrid Modifikation Nová hybridní modifikace pro původní Solarisy Urbino 12 a 18 BVG od autorů Teilebörse VBUS, repaint-arts.xyz a SimuUniversede. Submitter SplaseneMorce Submitted 23.9.2016 Category Modifikace Autor Teilebörse VBUS, repaint-arts.xyz, SimuUniversede Heslo
 9. Verze

  124 downloads

  Nová hybridní modifikace pro původní Solarisy Urbino 12 a 18 BVG od autorů Teilebörse VBUS, repaint-arts.xyz a SimuUniversede.

  Zdarma

 10. TEDOM C12G

  Ano, funguje v poho i v OMSI 2.
 11. BUSE .hof: Winsenburg 2015

  Fixed, but please, in next time report that.
 12. Fiktivní Štětín v2 (TheFloxiCz)

  Verze

  64 downloads

  Hof soubory pro autobusy s BUSE. Také s verzí pro autobusy s JKZ (Karosa B951/E). Soubory: Fiktiv Szczecin V2_JKZ.rar -> JKZ verze Fiktiv_Szczecin_V2_BUSE_2x.hof -> hlášení aktuální i následné zastávky Fiktiv_Szczecin_V2_BUSE_1x(dal).hof -> hlášení následné zastávky Fiktiv_Szczecin_V2_BUSE_1x(akt).hof -> hlášení aktuální zastávky  

  Zdarma

 13. Poznań

  Verze

  22 downloads

  Hof soubory pro autobusy s BUSE

  Zdarma

 14. Hamburg 2015

  Verze

  19 downloads

  Hof soubor pro autobusy s BUSE a BUSE 144 DOT 

  Zdarma

 15. Kojetice 1.21

  Verze

  26 downloads

  Hof soubor pro autobusy s BUSE 144 DOT (MAN NG312 po modifikaci)

  Zdarma

 16. [Download]Autodromo Busotto LU

  Sorry, but this may ask only author of model.
 17. Irisbus Citelis 12M & 12M CNG

  I když se to trochu BUSE podobá, tak BUSE doopravdy nemá. Stačí tam v pohodě klasické ANNAX .hof.
 18. Ikarus E91

  Myslím, že ne.
 19. Krummenaab

  Verze

  45 downloads

  Hof soubor pro autobusy s BUSE a BUSE 144 DOT

  Zdarma

 20. Karosa B951(E)- DPMB 7446, DPMB 7476

  Nová verze. New version.
 21. SOR BN12- DPMB 7001

  Nová verze. New version.
 22. Berlin-Spandau 1986-1994 (OMSI 2)

  Nová verze. New version.
 23. Projekt Szczecin 4.0

  Nová verze. New version.
 24. Nové ikony

  Vložíš to kam chceš, následně si najdeš zástupce té hry, dáš si "Změnit ikonu...", vybereš umístění toho souboru .ico, dáš "OK", znovu "OK" a mělo by to fungovat. Vlož ty soubory nejlépe někam, kde nehrozí, že si ten soubor v budoucnu smažeš, např. složka Windows na disku, kde máš nainstalovaný Windows, většinou to bývá "C".
 25. View File Modifikace pro Solaris Urbino od alterra Všechny úpravy od Nighthaulera společně s Mega PL modem. V případě nefunkčních linků nahlašte nefunkčnost a provedu reupload. Submitter Morce98 Submitted 26.8.2016 Category Modifikace Autor Nighthauler;CraherPL+Łapka Heslo