NettysFall

Globální Moderátor
 • Počet příspěvků

  290
 • Registrován

 • Naposledy aktivní

Everything posted by NettysFall

 1. Metro Praha =MB= DZ-SN

  Myslím, že ne, pokud to vložíš tam, kam máš. Ale nezkoušel jsem, musíš vyzkoušet.
 2. Aachen

  Verze

  16 downloads

  Hof soubor pro autobusy s BUSE Info o zadávání služby: https://www.hedgehogstudio.eu/2017/omsi-2/buse-hof/busejkz-hof-aachen

  Zdarma

 3. Fikcyjny Szczecin

  Verze

  41 downloads

  Hof soubor pro autobusy s BUSE

  Zdarma

 4. MAN SU 283 / 313

  Please don't use Google Translate. You can write it in English.
 5. PID - JELCZ M081MB

  Už na podobném principu je, mnohem lepší: http://forum.omsi.cz/viewtopic.php?f=36&t=6182
 6. Sor xn 12 - DPP

  Repaint DPP už existuje a je mnohem lepší. http://forum.omsi.cz/viewtopic.php?f=36&t=4409
 7. [WiP] SOR NB Pack

  Až o ní napíšou.
 8. Vbus 2

  Can you translate it into English too?
 9. Škoda 21AB

  Uvědomte si, že je čistě na autorovi, jestli model později vydá free nebo ho dokonce zdraží. A vy nic nezmůžete a musíte jeho rozhodnutí respektovat. Pamatujte, nikdo vás nenutil si to kupovat a rozhodně není jeho povinností vracet peníze. 
 10. New Grundorf 2

  Verze

  1 816 downloads

  Pěkná úprava mapy Grundorf, cituji autora:

  Zdarma

 11. Škoda 21AB

  Menší změna u downloadu.
 12. Irisbus Citybus 12M DSZO ev.č 651

  Díky za upozornění, opraveno.
 13. TATRA_T6B5 (Repaint DPMLJ a.s)

  Chybí nějaké stínování, rozmístění log nereálné (včetně velikosti). Chybí evidenční čísla nějaká. Nesedí mi šedá nad dveřma, chybí zelený pruh na střeše. Autor by měl dělat vůz podle nějakého podkladu, třeba podle tamních T3.
 14. Berlin X10

  Verze

  62 downloads

  Hof soubor pro autobusy s BUSE a BUSE 144 DOT (MAN NG312 po modifikaci)

  Zdarma

 15. SOR NB18

  Ukončím toto klišé. Za 1) Byly tam ostřejší slova, které potom upravil. A za 2) Tvoje IP adresa je veřejná a může ji jakýkoliv správce stránky vidět. A ne, nezablokujeme ti tím přístup k PC, jen na tento web (a jelikož ho vlastní Papis, tak může svobodně v plném právu zablokovat ti přístup). Je to tak na kterémkoliv webu. Další připomínky k autorství modelu a ohledně příspěvku od davídka hodlám řešit už pouze prostřednictvím soukromé zprávy. Další příspěvky řešící výše uvedená témata a offtopic mažu s následným varováním/banem!
 16. SOR NB18

  Příspěvky ":D" a "to taky" jsem smazal, protože neměly žádnou vypovídající hodnotu a plevelily už tak slušnej bordel. Jinak proti kritizování nic nemám, jen jsem narážel na příspěvky těch, co tu brečeli ohledně autorství.
 17. SOR NB18

  Upravil jsem to pro spokojenost všech. Nehodlám se pídit po tom, kdo ten paskvil jak texturově, tak i modelicky zmutoval. Ale abych uvedl na pravou míru, "autor" by si měl trochu zamést před koberečkem, když mu unikají modely. Toto není náš problém. Mimochodem, ten model byl už běžně zveřejňován na OMSI fóru asi 2 měsíce zpět pod odkazem z uloz.to a nikdo tu nebrečel.  Tímto chci tu debatu o ho*** ukončit a další příspěvky budu mazat. Pokud si chce někdo pobrečet, ať mi napíše PM, nemám fakt náladu to zde řešit.
 18. SOR NB18

  A co prostě napsat, že je to hnus? Bohatě stačí. Ten model mi dost připomíná modely od nejmenovaného konvertáře modelů z vbusu, které i ve vbusu vypadají hrozně.
 19. SOR NB18

  Souhlasím, ale mohl to podat v mírnější formě.
 20. View File Solaris Urbino 12/18 Hybrid Modifikation Nová hybridní modifikace pro původní Solarisy Urbino 12 a 18 BVG od autorů Teilebörse VBUS, repaint-arts.xyz a SimuUniversede. Submitter SplaseneMorce Submitted 23.9.2016 Category Modifikace Autor Teilebörse VBUS, repaint-arts.xyz, SimuUniversede Heslo
 21. Verze

  155 downloads

  Nová hybridní modifikace pro původní Solarisy Urbino 12 a 18 BVG od autorů Teilebörse VBUS, repaint-arts.xyz a SimuUniversede.

  Zdarma

 22. TEDOM C12G

  Ano, funguje v poho i v OMSI 2.
 23. BUSE .hof: Winsenburg 2015

  Fixed, but please, in next time report that.
 24. Fiktivní Štětín v2 (TheFloxiCz)

  Verze

  79 downloads

  Hof soubory pro autobusy s BUSE. Také s verzí pro autobusy s JKZ (Karosa B951/E). Soubory: Fiktiv Szczecin V2_JKZ.rar -> JKZ verze Fiktiv_Szczecin_V2_BUSE_2x.hof -> hlášení aktuální i následné zastávky Fiktiv_Szczecin_V2_BUSE_1x(dal).hof -> hlášení následné zastávky Fiktiv_Szczecin_V2_BUSE_1x(akt).hof -> hlášení aktuální zastávky  

  Zdarma

 25. Poznań

  Verze

  39 downloads

  Hof soubory pro autobusy s BUSE

  Zdarma