NettysFall

Globální Moderátor
  • Počet příspěvků

    277
  • Registrován

  • Naposledy aktivní

Reputace

20 Dobrá

About NettysFall

  • Rank
    Moderator
  • Narozeniny 4.12.1998

Kontakty

  • Website URL http://nettysfall.4fan.cz/
  • Skype live:nettysfall

Další informace

  • Pohlaví Male
  • Země: Brno/Žďár nad Sázavou

Poslední návštěvníci profilu

1 306 profile views
  1. TATRA_T6B5 (Repaint DPMLJ a.s)

    Chybí nějaké stínování, rozmístění log nereálné (včetně velikosti). Chybí evidenční čísla nějaká. Nesedí mi šedá nad dveřma, chybí zelený pruh na střeše. Autor by měl dělat vůz podle nějakého podkladu, třeba podle tamních T3.
  2. Berlin X10

    Verze

    25 downloads

    Hof soubor pro autobusy s BUSE a BUSE 144 DOT (MAN NG312 po modifikaci)

    Zdarma

  3. SOR NB18

    Ukončím toto klišé. Za 1) Byly tam ostřejší slova, které potom upravil. A za 2) Tvoje IP adresa je veřejná a může ji jakýkoliv správce stránky vidět. A ne, nezablokujeme ti tím přístup k PC, jen na tento web (a jelikož ho vlastní Papis, tak může svobodně v plném právu zablokovat ti přístup). Je to tak na kterémkoliv webu. Další připomínky k autorství modelu a ohledně příspěvku od davídka hodlám řešit už pouze prostřednictvím soukromé zprávy. Další příspěvky řešící výše uvedená témata a offtopic mažu s následným varováním/banem!
  4. SOR NB18

    Příspěvky ":D" a "to taky" jsem smazal, protože neměly žádnou vypovídající hodnotu a plevelily už tak slušnej bordel. Jinak proti kritizování nic nemám, jen jsem narážel na příspěvky těch, co tu brečeli ohledně autorství.
  5. SOR NB18

    Upravil jsem to pro spokojenost všech. Nehodlám se pídit po tom, kdo ten paskvil jak texturově, tak i modelicky zmutoval. Ale abych uvedl na pravou míru, "autor" by si měl trochu zamést před koberečkem, když mu unikají modely. Toto není náš problém. Mimochodem, ten model byl už běžně zveřejňován na OMSI fóru asi 2 měsíce zpět pod odkazem z uloz.to a nikdo tu nebrečel.  Tímto chci tu debatu o ho*** ukončit a další příspěvky budu mazat. Pokud si chce někdo pobrečet, ať mi napíše PM, nemám fakt náladu to zde řešit.
  6. SOR NB18

    A co prostě napsat, že je to hnus? Bohatě stačí. Ten model mi dost připomíná modely od nejmenovaného konvertáře modelů z vbusu, které i ve vbusu vypadají hrozně.
  7. SOR NB18

    Souhlasím, ale mohl to podat v mírnější formě.
  8. Verze

    125 downloads

    Nová hybridní modifikace pro původní Solarisy Urbino 12 a 18 BVG od autorů Teilebörse VBUS, repaint-arts.xyz a SimuUniversede.

    Zdarma

  9. View File Solaris Urbino 12/18 Hybrid Modifikation Nová hybridní modifikace pro původní Solarisy Urbino 12 a 18 BVG od autorů Teilebörse VBUS, repaint-arts.xyz a SimuUniversede. Submitter SplaseneMorce Submitted 23.9.2016 Category Modifikace Autor Teilebörse VBUS, repaint-arts.xyz, SimuUniversede Heslo
  10. TEDOM C12G

    Ano, funguje v poho i v OMSI 2.
  11. BUSE .hof: Winsenburg 2015

    Fixed, but please, in next time report that.
  12. Fiktivní Štětín v2 (TheFloxiCz)

    Verze

    64 downloads

    Hof soubory pro autobusy s BUSE. Také s verzí pro autobusy s JKZ (Karosa B951/E). Soubory: Fiktiv Szczecin V2_JKZ.rar -> JKZ verze Fiktiv_Szczecin_V2_BUSE_2x.hof -> hlášení aktuální i následné zastávky Fiktiv_Szczecin_V2_BUSE_1x(dal).hof -> hlášení následné zastávky Fiktiv_Szczecin_V2_BUSE_1x(akt).hof -> hlášení aktuální zastávky  

    Zdarma

  13. Poznań

    Verze

    23 downloads

    Hof soubory pro autobusy s BUSE

    Zdarma

  14. Hamburg 2015

    Verze

    19 downloads

    Hof soubor pro autobusy s BUSE a BUSE 144 DOT 

    Zdarma

  15. Kojetice 1.21

    Verze

    26 downloads

    Hof soubor pro autobusy s BUSE 144 DOT (MAN NG312 po modifikaci)

    Zdarma