NettysFall

Globální Moderátor
 • Počet příspěvků

  287
 • Registrován

 • Naposledy aktivní

Reputace

21 Dobrá

About NettysFall

 • Rank
  Moderator
 • Narozeniny 4.12.1998

Kontakty

 • Website URL http://nettysfall.4fan.cz/
 • Skype live:nettysfall

Další informace

 • Pohlaví Male
 • Země: Czechia

Poslední návštěvníci profilu

1 423 profile views
 1. MAN SU 283 / 313

  Please don't use Google Translate. You can write it in English.
 2. PID - JELCZ M081MB

  Už na podobném principu je, mnohem lepší: http://forum.omsi.cz/viewtopic.php?f=36&t=6182
 3. Sor xn 12 - DPP

  Repaint DPP už existuje a je mnohem lepší. http://forum.omsi.cz/viewtopic.php?f=36&t=4409
 4. [WiP] SOR NB Pack

  Až o ní napíšou.
 5. Vbus 2

  Can you translate it into English too?
 6. Škoda 21AB

  Uvědomte si, že je čistě na autorovi, jestli model později vydá free nebo ho dokonce zdraží. A vy nic nezmůžete a musíte jeho rozhodnutí respektovat. Pamatujte, nikdo vás nenutil si to kupovat a rozhodně není jeho povinností vracet peníze. 
 7. Škoda 21AB

  Menší změna u downloadu.
 8. Irisbus Citybus 12M DSZO ev.č 651

  Díky za upozornění, opraveno.
 9. TATRA_T6B5 (Repaint DPMLJ a.s)

  Chybí nějaké stínování, rozmístění log nereálné (včetně velikosti). Chybí evidenční čísla nějaká. Nesedí mi šedá nad dveřma, chybí zelený pruh na střeše. Autor by měl dělat vůz podle nějakého podkladu, třeba podle tamních T3.
 10. Berlin X10

  Verze

  38 downloads

  Hof soubor pro autobusy s BUSE a BUSE 144 DOT (MAN NG312 po modifikaci)

  Zdarma

 11. SOR NB18

  Ukončím toto klišé. Za 1) Byly tam ostřejší slova, které potom upravil. A za 2) Tvoje IP adresa je veřejná a může ji jakýkoliv správce stránky vidět. A ne, nezablokujeme ti tím přístup k PC, jen na tento web (a jelikož ho vlastní Papis, tak může svobodně v plném právu zablokovat ti přístup). Je to tak na kterémkoliv webu. Další připomínky k autorství modelu a ohledně příspěvku od davídka hodlám řešit už pouze prostřednictvím soukromé zprávy. Další příspěvky řešící výše uvedená témata a offtopic mažu s následným varováním/banem!
 12. SOR NB18

  Příspěvky ":D" a "to taky" jsem smazal, protože neměly žádnou vypovídající hodnotu a plevelily už tak slušnej bordel. Jinak proti kritizování nic nemám, jen jsem narážel na příspěvky těch, co tu brečeli ohledně autorství.
 13. SOR NB18

  Upravil jsem to pro spokojenost všech. Nehodlám se pídit po tom, kdo ten paskvil jak texturově, tak i modelicky zmutoval. Ale abych uvedl na pravou míru, "autor" by si měl trochu zamést před koberečkem, když mu unikají modely. Toto není náš problém. Mimochodem, ten model byl už běžně zveřejňován na OMSI fóru asi 2 měsíce zpět pod odkazem z uloz.to a nikdo tu nebrečel.  Tímto chci tu debatu o ho*** ukončit a další příspěvky budu mazat. Pokud si chce někdo pobrečet, ať mi napíše PM, nemám fakt náladu to zde řešit.
 14. SOR NB18

  A co prostě napsat, že je to hnus? Bohatě stačí. Ten model mi dost připomíná modely od nejmenovaného konvertáře modelů z vbusu, které i ve vbusu vypadají hrozně.
 15. SOR NB18

  Souhlasím, ale mohl to podat v mírnější formě.