LoveKarosa

Registrovaný člen
 • Počet příspěvků

  43
 • Registrován

 • Naposledy aktivní

Reputace

9 Neutrální

4 Followers

About LoveKarosa

 • Rank
  Advanced Member
 • Narozeniny 26.9.2002

Kontakty

 • Website URL http://vlaky-mhd.blogspot.cz
 • Skype lukasek123457

Další informace

 • Pohlaví Not Telling
 • Země: Ostrava !!!
 1. Ahoj Našla by se mezi vámi nějaká dobrá duše, která by mi vysvětlila zadávání kódů do palubního počítače na mapě Borzsony 2? 
 2. SOR CN&BN12

 3. Solaris Urbino 12 III CNB

 4. TEDOM C12G

 5. Chybí ti textury. Zkus přeinstalovat. Jestli ti to pořád nebude fungovat obrať se na autora tratě, ten ti určitě poradí .
 6. S tímhle ti tu asi nikdo neporadí. Obrať se na autora tratě. Pokud máš warez, tak radši nikam nepiš.
 7. Trainset 11 znamená to, že si musíš koupit trať Bratislava - Praha, která obsahuje již zmíněný Trainset 11.
 8. SimT - Plno jezevčíků

  Ahoj vývoj hry SimT zase pokročil a tak jsem se rozhodl napsat článek. Od té doby, co jsem napsal poslední článek o SimTu vyšlo hodně nových obrázků, na které se můžete podívat na této stránce. Chtěl bych upozornit hlavně na chystané "jezevčíky" nebo-li Solarisy. Chystá se hodně trolejbusů od solarisu, a také např. Karosa B951E, nebo tramvaj RN1. Rozhodně se máte na co těšit. A abych předešel zbytečným komentářům typu, kdy to vyjde, které vozy budou dostupné ve free verzi, tak vás přesměruju na tuto stránku, tam se dozvíte téměř všě... Kdyby ne, tak mi napište.
 9. Mě PC přestane pracovat jen V Praze na trati Bratislava Praha. Jinak to je nejspíše tím, že máš slabý počítač.   P.S Sakra kolik ti je let? Tipuju tak 4-6.
 10. Chistogorsk

  Verze 0.8

  1 434 downloads

    //25. 5. 2015: Opraveno odkaz ke stažení a přidán odkaz na stažení opravného patche. (vay_cz)

  Zdarma

 11. [Download]Chistogorsk

  File Name: Chistogorsk File Submitter: LoveKarosa File Submitted: 23 kvě 2015 File Category: Mapy Autor / Author: RDB CorporationBackward compatibility with OMSI1: Unknown //25. 5. 2015: Opraveno odkaz ke stažení a přidán odkaz na stažení opravného patche. (vay_cz) Click here to download this file
 12. Liaz 5265

  Verze 1.0

  731 downloads

  Dle mého je to naprosto skvělý autobus.

  Zdarma

 13. [Download]Liaz 5265

  File Name: Liaz 5265 File Submitter: LoveKarosa File Submitted: 23 kvě 2015 File Category: Vozidla + AI Autor / Author: RDB CorporationHeslo / Password: mayak1996 Backward compatibility with OMSI1: Ano/Yes Dle mého je to naprosto skvělý autobus. Click here to download this file
 14. [WiP] Placený Add-On Chicago - OMSI

  Ahoj, na webu www.bgm-studios.com se objevil článek o připravovaném placeném Add-Onu Chicago         Tajemný obrázek   Ve skutečnosti
 15. Ahoj rozhodl jsem se, že dnes porovnám dvě placené tratě a to Trať 321 od Martina a Trať Bratislava - Praha od pana Zbyňka šemory. Snad vám toto srovnání pomůže při rozhodování, zdali koupit Trať 321 a nebo Bratislava - Praha   Trať 321 +Oproti BP je zde i moravskoslezský kraj +Celkem je dlouhá 1955 km (BP má 1300 km) +Podrobný manuál přímo v balení   -V základních aktivitách není okolní doprava -U většiny aktivit, které jsou na internetu musíte mít Trainset BP, který je součástí Trati Bratislava - Praha   Trať BP  +Součástí DVD jsou i všechny komponenty, které k rozjetí tratě potřebujete.(Oproti 321 si je nemusíte stahovat) +Rozsáhlý trainset (balík vlaků) +Na začátek jsou zde pro mě dost dobré aktivity   -Dost aktivit je na starší verzi tratě   Více jsem toho neshledal a tečje čas na nedostatky obou tratí -Některé aktivity nejdou rozbalit    řešení:   registr_fix.exe <- toto je ten register fix -Když si stahuju aktivitu musím si stáhnout minimálně 20 souborů bokem, aby aktivita správně fungovala.     Doufám, že Vám toto srovnání pomůže.