TOPlist Jump to content
OFPmafia.eu

LoveKarosa

Registrovaný člen
 • Počet příspěvků

  43
 • Registrován

 • Naposledy aktivní

 • Days Won

  17

LoveKarosa last won the day on May 23

LoveKarosa had the most liked content!

Reputace

11 Dobrá

4 Followers

About LoveKarosa

 • Rank
  Nováček
 • Narozeniny 26.9.2002

Kontakty

 • Website URL
  http://vlaky-mhd.blogspot.cz
 • Skype
  lukasek123457

Další informace

 • Pohlaví
  Not Telling
 • Země:
  Ostrava !!!

Poslední návštěvníci profilu

931 profile views
 1. Ahoj Našla by se mezi vámi nějaká dobrá duše, která by mi vysvětlila zadávání kódů do palubního počítače na mapě Borzsony 2?
 2. Solaris Urbino 12 III CNB

 3. Ve složce s hrou jdi do Trains/Trainsets/cabwievs (nevím přesný název té složky). Ve složce cabwievs si najdi složku s tím vlakem, do kterého chceš dát kabinu a do té složky to vlož a vše nahrač(v tvém případě by to měla být složka 471). Kdyby to stále nefungovalo, tak smaž celý model, nainstaluj ho znova a vlož tam tu kabinu, co chceš. Jinak obě kabiny najednou mít nemůžeš (aspoň myslím ). Chybí ti textury. Zkus přeinstalovat. Jestli ti to pořád nebude fungovat obrať se na autora tratě, ten ti určitě poradí .
 4. S tímhle ti tu asi nikdo neporadí. Obrať se na autora tratě. Pokud máš warez, tak radši nikam nepiš.
 5. Trainset 11 znamená to, že si musíš koupit trať Bratislava - Praha, která obsahuje již zmíněný Trainset 11.
 6. SimT - Plno jezevčíků

  Ahoj vývoj hry SimT zase pokročil a tak jsem se rozhodl napsat článek. Od té doby, co jsem napsal poslední článek o SimTu vyšlo hodně nových obrázků, na které se můžete podívat na této stránce. Chtěl bych upozornit hlavně na chystané "jezevčíky" nebo-li Solarisy. Chystá se hodně trolejbusů od solarisu, a také např. Karosa B951E, nebo tramvaj RN1. Rozhodně se máte na co těšit. A abych předešel zbytečným komentářům typu, kdy to vyjde, které vozy budou dostupné ve free verzi, tak vás přesměruju na tuto stránku, tam se dozvíte téměř všě... Kdyby ne, tak mi napište.
 7. Mě PC přestane pracovat jen V Praze na trati Bratislava Praha. Jinak to je nejspíše tím, že máš slabý počítač. P.S Sakra kolik ti je let? Tipuju tak 4-6.
 8. Chistogorsk

  Verze 0.8

  1 934 downloads

  //25. 5. 2015: Opraveno odkaz ke stažení a přidán odkaz na stažení opravného patche. (vay_cz)

  Zdarma

 9. [Download]Chistogorsk

  View File Chistogorsk //25. 5. 2015: Opraveno odkaz ke stažení a přidán odkaz na stažení opravného patche. (vay_cz) Submitter LoveKarosa Submitted 23.5.2015 Category Mapy Autor RDB Corporation Heslo Zpětná kompatibilita s OMSI1 Unknown
 10. Liaz 5265

  Verze 1.0

  805 downloads

  Dle mého je to naprosto skvělý autobus.

  Zdarma

 11. [Download]Liaz 5265

  View File Liaz 5265 Dle mého je to naprosto skvělý autobus. Submitter LoveKarosa Submitted 23.5.2015 Category Vozidla + AI Autor RDB Corporation Heslo mayak1996 Zpětná kompatibilita s OMSI1 Unknown
 12. [WiP] Placený Add-On Chicago - OMSI

  Ahoj, na webu www.bgm-studios.com se objevil článek o připravovaném placeném Add-Onu Chicago Tajemný obrázek Ve skutečnosti
 13. Ahoj rozhodl jsem se, že dnes porovnám dvě placené tratě a to Trať 321 od Martina a Trať Bratislava - Praha od pana Zbyňka šemory. Snad vám toto srovnání pomůže při rozhodování, zdali koupit Trať 321 a nebo Bratislava - Praha Trať 321 +Oproti BP je zde i moravskoslezský kraj +Celkem je dlouhá 1955 km (BP má 1300 km) +Podrobný manuál přímo v balení -V základních aktivitách není okolní doprava -U většiny aktivit, které jsou na internetu musíte mít Trainset BP, který je součástí Trati Bratislava - Praha Trať BP +Součástí DVD jsou i všechny komponenty, které k rozjetí tratě potřebujete.(Oproti 321 si je nemusíte stahovat) +Rozsáhlý trainset (balík vlaků) +Na začátek jsou zde pro mě dost dobré aktivity -Dost aktivit je na starší verzi tratě Více jsem toho neshledal a tečje čas na nedostatky obou tratí -Některé aktivity nejdou rozbalit řešení: registr_fix.exe <- toto je ten register fix -Když si stahuju aktivitu musím si stáhnout minimálně 20 souborů bokem, aby aktivita správně fungovala. Doufám, že Vám toto srovnání pomůže.
×