487376

Tvůrce Addonů
 • Počet příspěvků

  45
 • Registrován

 • Naposledy aktivní

 • Days Won

  15

487376 last won the day on March 27

487376 had the most liked content!

Reputace

21 Dobrá

About 487376

 • Rank
  Modelář
 • Narozeniny 13.12.1998

Kontakty

 • Website URL
  https://www.facebook.com/MAQALDesignStudio/

Další informace

 • Pohlaví
  Male
 • Země:
  Slovensko

Poslední návštěvníci profilu

1 143 profile views
 1. Zostávajú nám už iba niektoré textúry a skripty? Necháme to na vašej predstavivosti. ------------------------------ Are there just some last textures and scripts remaining? We will keep it on your own imagination.
 2. ..a čoskoro vás čaká veľká novinka!
 3. sor

  Centipede ja narozdiel od všetkých spoluautor. V každom prípade ale riešiť nejaké takéto úpravy teraz vôbec nemá cenu, podstatný je kvalitný vývoj.
 4. sor

  Impossible to nie je, ale zachovať pôvodnú kvalitu spracovania pri skrátení na NB 12 (City) bude zložité. V každom prípade nemusím s tým skrátením ako autor súhlasiť..
 5. Už som sa pár krát vyjadril, že žiadne testovacie verzie ani nič podobné pred oficiálnym vydaním prvej verzie (1.0.0) vydávať nebudeme.
 6. Ďakujeme. Vydanie plánujeme na december 2016.
 7. Čo sme si tento krát pre vás pripravili? Aká nová funkcia bola vytvorená? ------------------------------ Guess what we have prepared for you today? What function had been created?
 8. Áno, správne, jedná sa o jednotku SCR! Na voze sa to prejaví znížením max. výkonu na 30%, aby sa zachovala podmienka dodržovania emisnej normy Euro 5 EEV.
 9. Rozhodli sme sa, že vám budeme odhalovať funkcie autobusu postupne formou hádaniek. Čo sa nám na autobuse stalo, čo nám zlyhalo? Ako sa bude autobus chovať, ak nastane táto porucha?
 10. Zvuky by som potreboval len nahrať, strih a úpravy si spravíme sami. Na Facebooku aj tu, na OFP, ste sa pýtali na nejaké obrázky z kabíny.. našiel som dva staršie (tuším 31.01.2016), ešte keď som doexportoval novú kabínu. Niektoré detaily boli zmenené a/alebo opravené, napr. pedále alebo nejaké chyby v textúrach, prípadne niektoré podsvietenia na VDO.
 11. To je ešte nič, čaká ma ešte minimálne dvojnásobok práce na tomto addone. Skriptovanie bude tiež velmi zdĺhavé a náročné.. A to nerátam strih zvukov a podobne.
 12. vojta12: Pracovisko vodiča nie je zatiaľ úplne hotové. Až bude kompletne hotové, fotky určite pridám. Inak čo sa týka hodín práce, ktorú som do toho investoval.. na projekte sa k dnešnému dňu pracuje 246. deň a denne pracujem cca 2 - 3 hod (v priemere), takže celkovo som tvorbou addonu strávil približne 500 - 750 hodín.
 13. Je to skript ovládajúci poruchy. okoun: Nie je sa čoho obávať, model chceme dokončiť a vydať. Neradi by sme zahodili našu prácu.