Jaškin

Globální Moderátor
 • Počet příspěvků

  267
 • Registrován

 • Naposledy aktivní

Reputace

63 Výborná

About Jaškin

 • Rank
  Moderator
 • Narozeniny 23.10.1995

Další informace

 • Pohlaví Male
 • Země: Tam, kde sa chlastá slivovica
 • Zájmy Kolektivní sporty, lenošení, cestování, příroda, hudba

Poslední návštěvníci profilu

1 422 profile views
 1. Irisbus Citybus 12M DSZO ev.č 651

  K dokonalosti to má ještě kousek. Modrá barva není rozhodně tak do fialova, font ev. č. je úplně špatně a usazení nálepek na zadní části také moc nesedí.
 2. A to nešlo napsat, jakou chybu to vyhazuje?
 3. Verze

  17 downloads

  Fiktivní repaint ČSAD Vsetín na autobus Mercedes-Benz Citaro LE, od autora mhdfm. Enjoy it!

  Zdarma

 4. [Download]SOR C10.5

  Tento model je ve finální verzi a již se na něm nebude dále pracovat. Jediná možnost tedy je, že si jej dosadíš sám.
 5. [Download]Karosa B931

  Napsat pouze "Pročmi nejde" tím moc nevyřešíš. Háže ti při výběru nějakou chybu? Nebo co je za problém?
 6. MAN NLxx3 - A20/A21

  Palubní deska, která je ovšem stále ve vývoji:  
 7.   Nové screeny, které najdete v tomto albu:   http://imgur.com/a/AmyrP
 8. MAN NLxx3 - A20/A21

  Zdravím naše fanoušky u další dnešní novinky!     Již předem bych Vám chtěl zdělit, že moje účinkování se na této stránce na chvíli zastaví. Důvod Vám ale bohužel nemohu zdělit, jedná se o čistě osobní záležitost. Takovou menší dobrou zprávou je, že o Vánocích můžete očekávat velkou novinku ze světa OMSI.     Dneska Vám ale jistě rád ukážu novinku od našich německých sousedů, a to v podobě vozu MAN... (zbytek si dočtěte v nadpise ), od autorů Chrizzly92 (model, scripty, textury), Chilco (textury, repainty, zvuky) a Morphi (scripty pro VDV palubní desku, zvuky...).   Pár slov k modelu:   Autobus typu A20 byl vyráběn od roku 1995 jako první autobus druhé nízkopodlažní verze těchto autobusů. Jednalo se o meziměstský typ autobusu, stejně tak jako jeho další nástupce, MAN A21, vyráběn od roku 1997 (později známý jako MAN Lion's City), taktéž v meziměstské verzi.   Oficiální téma: http://www.omnibussimulator.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=35625&s=468bb65cb6b61a4ed20053c4151cdbdab7390e60   Právě tito autoři se ujali tvorby tohoto modelu a dle následujících screenů lze usoudit, že se jedná o velmi kvalitní model. Snaží se totiž zachytit jeho vývoj, jak se říká, "step by step".   Model:     Interiér:       Datum vydání však není známo. O dalších informacích Vás budeme samozřejmě informovat.     No myslím si, že budete s se mnou souhlasit, že se jedná o velmi kvalitní práci a že se také můžeme těšit na další velmi kvalitní model do OMSI.   Tímto se s Vámi loučím, a snad u Vánoční novinky, nashledanou!
 9. [WIP]SK Map: Púchov ↔ Nimnica-Kúpele

  Tohle je slovenská mapa. A měla by být pro OMSI 2, ale to není zatím potvrzené.     Jaškin
 10. [WiP] Praha, linky 112/119

  No ale svůj vlastní příspěvek si nemusíš lajkovat. Pěkné to máš Zene.
 11. Nová textura stropu a jiné úpravy.   P.S.: Toho označovače jízdenek si nevšímejte, Helvete jej tam má za účelem scriptování.  
 12. A jako blesk z čistého nebe jsou zde další screeny, tentokrát nový volant a další změny v interiéru.      Interiér:     Volant: