Jaškin

Globální Moderátor
 • Počet příspěvků

  267
 • Registrován

 • Naposledy aktivní

 • Days Won

  36

Jaškin last won the day on May 25 2016

Jaškin had the most liked content!

Reputace

63 Výborná

About Jaškin

 • Rank
  Moderator
 • Narozeniny 23.10.1995

Další informace

 • Pohlaví
  Male
 • Země:
  Tam, kde sa chlastá slivovica
 • Zájmy
  Kolektivní sporty, lenošení, cestování, příroda, hudba

Poslední návštěvníci profilu

1 532 profile views
 1. K dokonalosti to má ještě kousek. Modrá barva není rozhodně tak do fialova, font ev. č. je úplně špatně a usazení nálepek na zadní části také moc nesedí.
 2. A to nešlo napsat, jakou chybu to vyhazuje?
 3. Verze

  20 downloads

  Fiktivní repaint ČSAD Vsetín na autobus Mercedes-Benz Citaro LE, od autora mhdfm. Enjoy it!

  Zdarma

 4. Tento model je ve finální verzi a již se na něm nebude dále pracovat. Jediná možnost tedy je, že si jej dosadíš sám.
 5. Napsat pouze "Pročmi nejde" tím moc nevyřešíš. Háže ti při výběru nějakou chybu? Nebo co je za problém?
 6. Palubní deska, která je ovšem stále ve vývoji:
 7. Nové screeny, které najdete v tomto albu: http://imgur.com/a/AmyrP
 8. Zdravím naše fanoušky u další dnešní novinky! Již předem bych Vám chtěl zdělit, že moje účinkování se na této stránce na chvíli zastaví. Důvod Vám ale bohužel nemohu zdělit, jedná se o čistě osobní záležitost. Takovou menší dobrou zprávou je, že o Vánocích můžete očekávat velkou novinku ze světa OMSI. Dneska Vám ale jistě rád ukážu novinku od našich německých sousedů, a to v podobě vozu MAN... (zbytek si dočtěte v nadpise ), od autorů Chrizzly92 (model, scripty, textury), Chilco (textury, repainty, zvuky) a Morphi (scripty pro VDV palubní desku, zvuky...). Pár slov k modelu: Autobus typu A20 byl vyráběn od roku 1995 jako první autobus druhé nízkopodlažní verze těchto autobusů. Jednalo se o meziměstský typ autobusu, stejně tak jako jeho další nástupce, MAN A21, vyráběn od roku 1997 (později známý jako MAN Lion's City), taktéž v meziměstské verzi. Oficiální téma: http://www.omnibussimulator.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=35625&s=468bb65cb6b61a4ed20053c4151cdbdab7390e60 Právě tito autoři se ujali tvorby tohoto modelu a dle následujících screenů lze usoudit, že se jedná o velmi kvalitní model. Snaží se totiž zachytit jeho vývoj, jak se říká, "step by step". Model: Interiér: Datum vydání však není známo. O dalších informacích Vás budeme samozřejmě informovat. No myslím si, že budete s se mnou souhlasit, že se jedná o velmi kvalitní práci a že se také můžeme těšit na další velmi kvalitní model do OMSI. Tímto se s Vámi loučím, a snad u Vánoční novinky, nashledanou!
 9. Tohle je slovenská mapa. A měla by být pro OMSI 2, ale to není zatím potvrzené. Jaškin
 10. No ale svůj vlastní příspěvek si nemusíš lajkovat. Pěkné to máš Zene.
 11. Nová textura stropu a jiné úpravy. P.S.: Toho označovače jízdenek si nevšímejte, Helvete jej tam má za účelem scriptování.
 12. A jako blesk z čistého nebe jsou zde další screeny, tentokrát nový volant a další změny v interiéru. Interiér: Volant: