TOPlist Jump to content
OFPmafia.eu

ředitel Galaxie

Registrovaný člen
 • Počet příspěvků

  34
 • Registrován

 • Naposledy aktivní

Reputace

2 Neutrální

About ředitel Galaxie

 • Rank
  Nováček

Další informace

 • Pohlaví
  Not Telling
 • Země:
  šumperk
 1. Mercedes o520 Cito

 2. Prague Citybus Patch

  No radost byla předčasná. Na jedné křižovatce se mi autobus seknul a nemohl jsem s ním pohnout, takže zklamání :-(
 3. Prague Citybus Patch

  Tak už to funguje a tzn. že OMSI2 žere i autobusy z OMSI1
 4. Prague Citybus Patch

  Ahoj, Mám dotaz. Když chci spustit mapu Prahy na OMSI 2 tak vezmu mapu Prahy pro OMSI 1, narvu ji se všemi složkami (mapa, vozidla atd.) do OMSI 2 pak tam nacpu tento patch aby to šlo a to je vše? Jak to může fungovat když s pražskou mapou do OMSI 2 narvu i potřebné AI autobusy (karosy atd.) které přece v OMSI 2 nefungují? Díky za odpověč, potřebuji pochopit jak to funguje abych věděl jak do OMSI 2 správně cpát mapy a nemusel stále něco zkoušet, kopírovat a zálohovat.
 5. Ikarus 280.02

  Je perfektní, ještě vyluštit to rádio a bude to dokonalé :-)
 6. SOR CN12 + BN12

  Jo jo, ten nám ještě chybí do garáže. Tak ať se povede, už se těšíme.
 7. [Download]Innsbruck

  Tohle jsem vymáčkl z toho zázračného prográmku: Sceneryobjects\DavidM-Objekte\Zebra-links.sco Sceneryobjects\DavidM-Objekte\Zebra-rechts.sco Sceneryobjects\Mabeg_Fis8\h-schild-old.sco Sceneryobjects\Mabeg_Fis8\modern_mach.sco Sceneryobjects\VKL´s Objekte\Einbahnstraße 220 - 20.sco Sceneryobjects\VKL´s Objekte\Einbahnstraße 220 - 20a.sco Splines\Terrain Spline\Terrain Spline_Other textures\Terrain-Spline_Innenstadt8\4mTerrain_Spline_Innenstadt8.sli Splines\Terrain Spline\Terrain Spline_Other textures\Terrain-Spline_Kieselsteine\4mTerrain_Spline_Kieselsteine.sli Splines\VKL´s Splines\Wandspline.sli
 8. Szombathely

  Jo jo potvrzuji - mapa je suprová
 9. [Download]Innsbruck

  Ahoj, Mapa mi nenaběhne viz, obr.
 10. [Download]Börzsöny

  Už to jede a je to moc pěkná mapa. Dííííky
 11. [Download]Börzsöny

  Mapa dost dobrá ale vždy u zastávky mi vyskočí chyba a nevím co jsem tam dal blbě. Když to odklikám tak hra pokračuje ale je to otravné.
 12. Úpravy skriptů | Editing scripts

  Zdarec Peťo, Já jsem si také myslel, že patch mám ale nebyla to pravda tak jsem ho instaloval znovu. Možná stáhni PATCH a nainstaluj znova. Můj Mercedes to dělal taky a po instalaci PATCH 1.04 to funguje jak má. Že ti patch funguje zjistíš z úvodní stránky při spouštění OMSI (viz, přiložený obrázek jak to má vypadat) a také to zjistíš při hře když se mrkneš do levého zrcátka a obraz v něm jde čistě a netrhá se. V původní verzi šel trhaně.
 13. Úpravy skriptů | Editing scripts

  Zdar Peťo, mě to dělalo taky, ale když jsem tam narval patch 1.04 tak to šlape jak má.
 14. [Download]TAM 190 A110

  Protože když se na něj mrkneš detailněji tak působí jako malovaný a né jako reálný, hlavně uvnitř je to jako namalované v Paint Shopu. Mě se libí dokonalejší modely které působí reálněji. Proto bych si tímhle hru nezaplácával. Vždyť je tolik krásných autobusů se kterými se dá jezdit a jsou skoro dokonalé a dokonce i funkční
 15. Úpravy skriptů | Editing scripts

  Díky, Sergio.
×