TOPlist Jump to content
OFPmafia.eu

Vlastimil

Registrovaný člen
 • Počet příspěvků

  6
 • Registrován

 • Naposledy aktivní

Reputace

0 Neutrální

About Vlastimil

 • Rank
  Nováček

Další informace

 • Pohlaví
 • Země:
  česko
 1. 600mm - mapa

  Máš to pěkné,vidět že máš smysl pro detail i fantazii,jen tak dál.
 2. ÖBB Cityjet Electric multiple unit Video: https://youtu.be/7Y5lI_j5Zl0
 3. DTG (RSC) official addons

  Amtrak Dash 8-32BWH video: https://youtu.be/N4PkoDu3Y7Q
 4. DB BR151 EL Blue-Beige DB BR151 EL orient red Sahimms DB BR151 EL old green DB BR151 EL traffic red Faals Us All four packages from the class 151 Expert-Line in one
 5. Pomozte s návěstidly

  Vždy se první zadává ID,(vlastnosti návěstidla) mimo trpasličích a ruských kde je to napsáno v manuálu,,potom ostatní dle linku. No to je jednoduché,protože pokud nezadáš ID do vlastností u kterých se to musí tak návěstido,posléze script nepozná co zamýšlíš proto zobrazuje tyto návěsti,další je že když se kouknu na rozložení linek tak pokud to stožárové posunové je funkční tak by měl byýt link od toho návěstidla před ním,poku není funkční tak taky. Opravdu proštuduj i vzory co jsou uvedené v manuálu rozmístění linek. Jinak taky je tam vzorník barev na návěstidle. Pokud používáš Ax 05:V00,tak to umí jenom přivolávací návěst a posun dovolen,má jenom červenou /bílou. Používej Ax 05 V01 to je klasické návěstidlo. To by taky odpovídalo to že všude svítí bílá.
 6. Pomozte s návěstidly

  váš problém je ten že .... že nečte manuál,takže potom to tak vypadá.Kdyby ho přečetl tak by věděl že ruská návěstidla kvůli zachování stability jsou potřeba označit v ID druh ,podle toho se taky vytvoří sloup s nátěrem stožáru a dalšími indikátory.
×