vojta12

Registrovaný člen
 • Počet příspěvků

  41
 • Registrován

 • Naposledy aktivní

 • Days Won

  5

vojta12 last won the day on April 1 2016

vojta12 had the most liked content!

Reputace

9 Neutrální

About vojta12

 • Rank
  Nováček

Další informace

 • Země:
  Kolín

Poslední návštěvníci profilu

806 profile views
 1. Dobrej postřeh. Akorát po 2 letech.
 2. Ano, je. Použij map tools.
 3. Podle mě všechno dělá jen repaint. Hlavně že většinu komentů pod videi SU18 tvoří "Dej to na stáhnutí". (no, spíš " kdy to vijde" ) Model není žádný zázrak, ale není nejhorší. Ale ten repaint... Tohle je práce tak na Adama Gamesovskeho. Fakt nevim, čí to byl nápad, dát na autobus nepovedenou fotku NB18 focenou v 16 hodin odpoledne... A k tomu ještě v hodně malém rozlišení. To na bus dělá hrozně špatný dojem. Ale originál rozhodně tak špatný není.
 4. Morče: Vždyť má docela pravdu.
 5. Solaris Urbino 12 Ü LE
 6. sor

  Ano ano, já jsem rád aspoň za 18 metrovku
 7. sor

  + 487376 Kvalita je komunitě fuk. Podívej se, jak všichni chtěj sorky od SU18 A s tím, že nemusíš souhlasit jsem taky počítal, ale podívej se, jak tě centipede ukecal na SOR NC 18 Pro komunitu to bude hračka
 8. sor

  No vždyť až se dodělá 18 metrová SORka, tak by se dalo ji trošku uříznout Prostě jako když se z 12 metrovýho ciťáka udělal 18 metrovej Pozor! Neříkám že to udělá 487376 nebo někdo z autorů SOR NB 18, ale někdo jinej (ALEDOL je takovej šikula... ). No a ta bedna to už by byla maličkost (sorry, jestli není). Poupravit trošku zvuky... Třeba to není zase tak impossible Pardon, jestli jsem řekl něco neproveditelnýho, jen tady nechci mít milión hejtů.
 9. Do you still working on the map?
 10. +Michael Gruhn Sorry, but you really aren't normal. Can you say any words than ,,Please automatic mod please."? Karosa B961/E has ONLY automatic mod!!! So learn control OMSI!!!
 11. Mně ta navigace přijde zbytečná. V realitě taky nemáte nad hlavou šipky. Každej normální člověk si to 2x, 3x projede a už jezdí v pohodě sám.
 12. Nic ve zlém, ale ty na tom děláš taky, že to víš jistě?
 13. Your czech isnt bad. Just dont use google translator.
 14. V jednom videu říkal, že to časem opraví.
 15. Ovšem se může cokoliv změnit. Práce můžou pokračovat pomaleji, anebo zase rychleji.