TOPlist Jump to content
OFPmafia.eu
Jakub Woletz

SOR CN12 + BN12

Recommended Posts

Zdravíčko,

Rozhodl jsem se na Vaše přání vytvořit zcela nový SOR CN12 a později i SOR BN12 3-dveřovou verzi. Budu se ho snažit udělat lepší, propracovanější a kompaktnější než všechny mé předochozí modely icon_e_wink.gif

Na tento model jsem použil odlišný způsob texturování pro tvorbu repaintu, takže je nyní opravdu snadné udržet linii. Také se zde chystám udělat několik dalších nových a originálních funkcí + se budu snažit zakomponovat zde i vymoženosti z c10,5. Snad se Vám bude líbit icon_e_wink.gif

To jste mohli vidět slujdovu zprávu z partneského fóra. Já snad přidám jen dva nejnovější screeny. Autobus je zatím hodnocen kladně a mohl by vyjít začátkem roku 2014.

post-1531-0-62741500-1385714061_thumb.pn

post-1531-0-37018300-1385714067_thumb.jp

• Like 1

Jo jo, ten nám ještě chybí do garáže. Tak ať se povede, už se těšíme.

Aktuální screen.

post-1531-0-41094300-1387194547_thumb.pn

• Like 2

Včera večer uveřejnil slujda nové video z vývoje. Zaměřil se na něm zejména technické záležitosti: startování (diagnostika), dveře a prvky RPG systému. Za každého cestujícího totiž získáte pět bodů, za které si pak budete moci v obchodě koupit vylepšení a dekorace vozu. Dobrou zprávou je, že autobus bude kompatibilní jak s OMSI 1, tak s OMSI 2. Datum vydání není zatím známé, závisí nyní zejména na opatření nahrávek zvuků. Zde slibované video:

Jistě víte, slujda tvoří modely ve volném čase a zadarmo. Pokud byste chtěli tento projekt podpořit a být poté uvedeni jako sponzoři projektu v dokumentaci addonu, navštivte tuto stránku (na našem fóru), kde se dozvíte podrobnosti.

Edited by Tedom

Skvělá práce  :)

• Like 1

No ono to hlavně závisí na tom, že jsou maturity tečkonc...

Asi si děláte ze mě srandu, když zakládáte něco, co už existuje a to ještě bez perifexu. :rolleyes:

Posliš já toto téma sleduju a to co je na ULOŽ.to to vúbec není model ale jenom obrázky ve formátu JEPG. A mnělo to vyjít začátkem že jo a už je skoro konec

Edited by Marcopolo

Přesně tak odhadovalo se že vyjdou začátkem 2014 a místo toho to vypadá spíš na začátek 2015. Je ale pravda že to dělá jen ve volném času a navíc byly maturity takže to má těžké.Alespoň můžeme být rádi že nebudou ty modely za prachy.Také je dobré že budou jak pro Omsi tak Omsi 2

Edited by fartman72

Screen z 11.7.14

post-1-0-55100500-1405089279_thumb.jpg

Pěkná práce, ale nikdy bych si nic takového nepořídil. :D

Ahoj, takže dnes tu mám nové info o tvorbě tohoto autobusu. Slujda zvěřejnil na forum.omsi.cz, že tento autobus bude pořád free, ale ti co mu něco zaplatí na paypal, tak budou mít nějaké výhody( dvakrát více vylepšení, a další benefity). Autobus, by prý měl vyjít až za pár měsíců( říkal, že ještě něco musí dolačovat atd.). A poslední info: Autobus by prý měl být o něco málo náročný oproti sor c10,5( toto uvedl slujda, žádné "fámy"). V neposlední řadě(pokud se sežene dost financí), tak prý vytvoří stránky o zajímavostech, tvorbě autobusu a atd.

Ahojda, zdravím všechny naše fandy!

Mám pro Vás velmi radostné oznámení od maestra slujdy. :)

Zdravíčko,
moc se omlouvám za delší neaktivitu, ale práce bylo hodně a času málo. Rád bych Vám nyní pro začátek ukázal náhled ze SORu BN12, jelikož někteří již pochybovali, že vymodelované BN vůbec existuje.

Nahled91947_zpsd4394af1.png

Také bych Vám rád oznámil, že vydání se plánuje již velmi brzy, tentokrát definitivně (ano, poučil jsem se že nikdy neřikej datum vydání,ale.. icon_e_smile.gif )
HW náročnost tohoto modelu bude pochopitelně o něco málo vyšší než u mého předchozího modelu c10.5, vzhldem k větší propracovanosti, ale v budoucnu plánuji vydat také velmi osekanou verzi těchto bůsů pro lepší použití jako AI.
Také bych rád připomenul, že se blíží uzávěrka přispívání přes PayPal. Přispěvatelé samozřejmě v den vydání dostanou na svůj email již slíbený bonusový obsah. Již brzy budou také opět k zakoupení ručně vyřezávané modýlky autobusu CN12 ze dřeva, opět jako minule na aukru.
Chystám pro Vás také mnoho překvapení, ale to až v průběhu času do data vydání.

Děkuji za Vaši přízeň a vytrvalost icon_e_wink.gif

ComingSoonQ.jpg

Edited by Jaškin

Mám zde pro Vás další fotky od slujdy. :)

Partnerem tohoto modelu je společnost ZDAR a.s. :)

Datum vydání modelů se již neodvratně blíží! ^_^

Nahled91950_zpsa28d248e.pngNahled91954_zps28197e32.pngNahled91953_zps61b8f024.pngNahled91949_zps483fd02d.pngNahled91951_zps8559d68a.pngNahled91952_zps91b8d563.png

Edited by Jaškin

Na jaké mapě se to fotilo?? popř. hodil by jsi sem link?

Pokud to je Sczecin tak to nemuíš! ;)

Edited by Nevím

Ano, je to Szczecin 4.0.0, konkrétně u zastávky Skolwin. :)

• Like 1

Zde máte nejnovější screen z vozu SOR CN12. :)

Nahled91957_zpsd66df6f3.png

BUS19_zps4ffe5b5e.jpg

Edited by Jaškin
  • Like 2

Nezmínil si datum vydání!!! A to je 23.12.2014!!

Datum vydání nezmínil, protože ani neměl jak. Fotku jsme sdíleli dřív, než bylo zmíněno datum vydání.

Ooops moje chybička, ale hlavní je, že už to tu je. Jinak SergioCz luxusně odvedená práce na Ikarusu, ale to je jiná téma.

Ooops moje chybička, ale hlavní je, že už to tu je. Jinak SergioCz luxusně odvedená práce na Ikarusu, ale to je jiná téma.

Kdy bude zverejnen SOR BN a CN 12? (myslim casove)

na jakym Ikarusu? Myslis E91?

Edited by omsimagor

Čas vydání zatím ví jen slujda, ano, myslí Ikarus E91.

Guest
This topic is now closed to further replies.