• 0
Tomatik

Tedom - funkčnost

Question

11 answers to this question

• 0

Ano, je to tím, že některé starší autobusy nejsou kompatibilní s 1.04, protože patch obsahuje některé změny. Nejjednoduší je vypnout zrcátka a znova zapnout a poté by měli fungovat. Pokud ne, musíš na internetu stáhnout upravené soubory autobusů.

• 0

Máš verzi hry 1.04 ?

• 0

Nemá. :) Stačí sa mi pozrieť na to okno a hnečvidím, že nie. ;) Treba si nainštalovať OMSI 1.04. ;)

• 0

A můžu se zeptat, zda se tento patch dá nainstalovat zdarma? (respektive bez nutnosti vlastnit originál hru) - koupil bych si ji, ale zdá se mi to dost  :(

Zda vyžaduje origoš hru, tak zda se dá nějakým způsobem "cracknout"?

Jo a ta chyba související s autobusem je také kvůli tomu patchi, že?

Jinačdíky za radu.

• 0

Tak problém s patchem jsem už vyřešil, ale tečmám problém se sekáním TEDOMU na základní mapě Grudorf. Lagy probíhají v 10 sec intervalu a trvají cca 10 sec, takže půlka jízdy prolagovaná :(
Další problém mám, že jsem pro fungování patche musel vložit soubor ANX_S_Alpha.bmp který jsem získal z balíčku Fonts_pro_vsechny_modely_karosa.rar (staženo z uloz.to) a od té doby mi nefakčí BUSE panely - tudíž jejich nastavování a také strojek na prodávaní jízdenek, konkrétně funguje, ale neukazuje se na nich text.
Prosím o radu, díkes :)

• 0

TEDOM používa doupravované fonty narozdiel od Karosových, preto odporúčam vložiť naspäť fonty z TEDOMu. ;)

• 0

Znova Ahoj! :D
Po instalaci patche jsem si všiml (po odstranění chyby fontů), že u solarisů (konkrétně 10 a 15) mi nefungují kamerové systémy ve voze - dají se zapnout, ale vypadá, jako by tam byl nastaven pouze screen - není funkční (nehýbou se na něm věci)
Zkoušel jsem už autobusy vložit znova a chyba trvá i nadále.
Já osobně si myslím, že to bude něco v nastavení, no po malém testování změn chyba stále nevyřešena, nejspíš jsem nezměnil to, co jsem změnit měl, prosím o radu  :rolleyes:

• 0

Tím vypnutím ZRCÃTEK si myslel vypnout ten monitor kamer? Pokud ano tak tohle nepomohlo :( (k aktualizaci snímku pomohla jen změna pohledu - F1, F3), po této "aktualizaci" byl snímek kamery opět statický. Pokud si ale ovšem myslel zrcátka, tak nemám páru, kde se vypínají :(
Chtěl bys se předem zeptat, jestli nevíte o nějakém souboru pro tyto autobusy - nebo alespoň jestli existují - ať nehledám něco, co neexistuje :D

Rozhodně děkuji za vaši trpělivost na mou neznalost a také oceňuji vaši aktivitu a rady, díky.

• 0

Těžko se to hledá, ale bylo to na omsi.cz foru 

Guest
This topic is now closed to further replies.