Michal Mitinko

[Download]Karosa B931

28 posts in this topic

Karosa B931

Dlouho očekávaný autobus značky Karosa B931 od autora misalok. Tento autobus již má hodně lidí v podobě neoficiální verze, ale dnes konečně po dlouhé době, autobus vychází oficiální cestou.

Podle toho, co jsem zatím četl, česká komunita zatím moc pozitivně nehodnotí, takže zbývá na vás, zda-li si autobus oblíbíte nebo ne.

Šíření modifikací bez souhlasu autora zakázáno !

Nejde to stahnout píše to todhle           You don't have permission to access /subdom/vtvorba/index.php on this server.

Omlouvám se, ale problém nevznikl na naší straně, ale na straně, kde je soubor uložen. Problém byl opraven.

prečo seká ten autobus ?

> Důvodů může být několik, dost lidí má s autobusem problémy, protože je náročnější.

Jaká česká komunita to nehodnotí dobre :o  :blink:  :blink:?  Večje úplne super :) :) :):lol: .

Autobus ako autobus.. Ale osobne ten ibis vobec neviem nastavovat, a na to ze ja mam slaby PC ide ten model extremne rychlo [rychlejsie ako MANky...]

Všetky autobusy my idú len ten kečdám skáče stále takže nedá sa s nim isť. 

Autobus ako autobus.. Ale osobne ten ibis vobec neviem nastavovat, a na to ze ja mam slaby PC ide ten model extremne rychlo [rychlejsie ako MANky...]

Tak zaprvní není to IBIS, ale mypol... A přečti si manuál

Nice bus iam downloading it.

i waited for the bus for almsot 1 1/2 year

Ten autobus je naprosto úžasný. Pokud Vám to skáče chce to trochu přitlačit na šrajtofli a dodat počálu trochu víkonu navíc, bo Didactic Gama už na to nestačí. Zdareeec

This bus is great, but a fix for people with low PC will be good!

Nuž,dnes je doba kedy je rozumné minimum na hranie napríklad toto :

Intel Core i5 @ 4.16 GHz

8GB DDR3

ATI HD 6850 1Gb

Na tejto zostave ide hra absolútne v pohode ! Ani s týmto SKVELYM busom nieje žiadny problém...

Jediné čo je blbé je dlhé nahrávanie na SATA2 disku :D takže uvažujem do budúcna nad SSD diskom aspoň 180gb !

Autobus je več¾mi pekný ! Super dvere,skvelé textury,výborne sa s ním jazdí ! Jediné čo mi trošku vadí je že kečsa chcem pozrieť na predné dvere tak musím dať 3x doprava pohč¾ad...väčšinou je 2x a to mi vyhovuje.A ešte že nieje vydieť č¾avé spätné pri jazde,treba sa otáčať 1x doč¾ava...ale to sa dá prekusnúť.

1 person likes this

Odstavím vůz vypnu hru následující den jí zapnu a vůz je bez nafty nevíte čím to může být? :mellow:

This bus is great, but a fix for people with low PC will be good! (quote from jakeup)

The bus doesnt work fine. parts of the bus are white and wouldnt load.

The bus jumps and the sound is nessed up.

a fix is realey needed.

Odstavím vůz vypnu hru následující den jí zapnu a vůz je bez nafty nevíte čím to může být? :mellow:

Jedná se o problém, který by měl být opraven v nové aktualizaci.

Tak niekto čo vie preč seka autobus keč ho pridám a nedá sa s nim isť ?

Autobus má problémy s optimalizací. Můžete zkusit tuhle menší optimalizaci (http://ulozto.cz/x3jUk24M/karosa-931-low-textures-rar), která by měla pomoci, pokud ne, musíte počkat na oficiální opravný patch.

Zdravím potřeboval bych vědět kdo je autorem tohoto modelu chtěl bych s ním projednat nějaké otázky ... dík  

Přidávám zde i obrázky jak sem si opravil lak vozidla který až tak moc nesouhlasil s tím jak ho autor natřel na Ostravský lak .... post-1305-0-80792300-1388802320_thumb.jppost-1305-0-97063900-1388802321_thumb.jppost-1305-0-91253600-1388802322_thumb.jppost-1305-0-91074800-1388802323_thumb.jp

1 person likes this

Nevěděl jsem, jaký mi z Brna máme problém s gramatikou a s vyjadřováním.

Každopádně na tento autobus si každý udělal vlastní názor. Některé části by byly potřeba zlepšit, však návody jsou na partnerské komunitě, a kvůli některým částem by se autobus musel prostě vykonvertovat znova, což je složité.

Funguje i v Omsi 2 ? Píše mi to Unbekannte Bilddateierweiterung (.png).

Edited by coolmaster