Hedgehog Studio

Karosa C954E: Dopravní podnik města Ústí nad Labem

1 post in this topic

Dříve než vydám repaint MDPO pro Solaris Urbino 10 III, tak vydávám repaint DPmÚL pro Karosu C954E. S povolením autora jsem odstranil ty blbosti na sklech. Tato modifikace nijak nepřepíše původní model s manuální převodovkou, ale při výběru typu autobusu bude mít k dispozici nový typ C954.1360E (upravena). Repainty pro tuto verzi jsou pak ve složce Texture\repaint_br.

9qe5.th.jpg 60cy.th.jpg s7mp.th.jpg gg6o.th.jpg pd2l.th.jpg

Stažení souboru souhlasíte s licencí, jejíž aktuální znění najdete na: http://sdrv.ms/12QPTwo

Stažení: http://vtvorba.ofpmafia.eu/download/skiny/Karosa%20C954E/KarosaC954E-DPmUL.zip
Návod na instalaci: http://vtvorba.ofpmafia.eu/?p=2144#navod

Before I published repaint MDPO for Solaris Urbino 10 III, so I am publishing the repaint DPmÚL (Transport Company of Usti nad Labem) for Karosa C954E by marty515. With the permission of the author I removed that crap on the windows. This modification does not overwrite the original model with a manual gearbox, but when choosing the type of bus will have a new type of C954.1360E (upravena). Repaint for this version are then in the Texture\repaint_br.

Download the file you agree with the license, the current version can be found at http://sdrv.ms/1bhwmgN
Download: http://vtvorba.ofpmafia.eu/download/skiny/Karosa%20C954E/KarosaC954E-DPmUL.zip
How to install: http://jdem.cz/44e26


Líbí se vám naše výtvory?? Jsme nezisková skupina a jsme závislý na vašich darech. Prosím, podpořte naše fungování malým finančním darem. Podpořit můžete jednak pomocí PayPal, tak i pomocí složenky, či převodem na účet. Vaše finanční dary budou z části věnovány na provoz neziskového projektu OFPmafia.eu a z části jako odměna pro členy našeho týmu. Děkujeme všem za podporu.

Do you like our creations? We are a non-profit group and we depend on your donations. Please support our operation small donation. You can support using PayPal. Your donations will be partly devoted to the operation of non-profit project OFPmafia.eu and partly as a reward for our team members. Thank you for your donations.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.