TOPlist Jump to content
OFPmafia.eu
Sign in to follow this  
Irisbus

[Download]Karosa C956 Axer - Anexia BUS

Recommended Posts

Karosa C956 Axer - Anexia BUS

Společnost Anexia nevlastnila nikdy vůz Karosa C956 Axer ale já po vydání ho chtěl mít tak jsem si ho udělal. Vůz je dovezen z Francie tak má v sobě francouzké prvky. Já vytvořil jen nátěr a SPZ (nutno přepsat v složce  Texture). SPZ poté na vás já mám SPZ která je momentálně u společnosti poslední u Crosswaye (3ST-9941) a proto AXER má 3ST-9940.

• Submitter
  • Submitted
    19.7.2017
  • Category
  • Autor
    Irisbus
  • Heslo

Zdravím,

jsem obchodní zástupce společnosti ANEXIA s.r.o. a zároveň mohu mluvit i za společnost ANEXIA BUS s.r.o.

Ani jedna společnost si nepřeje být takto publikovaná. Jinak řečeno, používání našeho loga je chráněno známkou, a tak vás prosím, abyste to smazal a víckrát naše logo nikde nepoužil. Nikoho jste se ani nezeptal, že?

Děkuji

S pozdravem

Jakub Kubíček

On 7. 11. 2017 at 9:39, Jakub Kubíček said:

Zdravím,

jsem obchodní zástupce společnosti ANEXIA s.r.o. a zároveň mohu mluvit i za společnost ANEXIA BUS s.r.o.

Ani jedna společnost si nepřeje být takto publikovaná. Jinak řečeno, používání našeho loga je chráněno známkou, a tak vás prosím, abyste to smazal a víckrát naše logo nikde nepoužil. Nikoho jste se ani nezeptal, že?

Děkuji

S pozdravem

Jakub Kubíček

Dobrý den,

a vy můžete někde potvrdit, že jste opravdový obchodní zástupce společnosti jméno Jakub Kubíček jsem na stránkách nenašel.

Zdravím,

potvrdit to samozřejmě může můj nadřízený - pan Petr Kubíček. Firma má přes 700 zaměstnanců a kdyby tam každý, bylo by toho moc. A navíc nejsem jediný OZ, který ve firmě působí.

S pozdravem

Jakub Kubíček

On 16. 11. 2017 at 10:37, Jakub Kubíček said:

Zdravím,

potvrdit to samozřejmě může můj nadřízený - pan Petr Kubíček. Firma má přes 700 zaměstnanců a kdyby tam každý, bylo by toho moc. A navíc nejsem jediný OZ, který ve firmě působí.

S pozdravem

Jakub Kubíček

A jak se vám daří ve dvou zaměstnání? Není ANEXIA s.r.o pouze Vaším sponzorem?