DOGEmaster

BUS SIMULATOR 16

7 posts in this topic

Už dlhšie som čakal kým vydám toto téma.

No a nedalo mi a dokopal som sa k tomu aby som Vás informoval aj o tomto špeciálnom kúsku.

Asi včera ASTRAGON entertaiment v spolupráci so STILLALIVE studios dal na STEAM príspevok a zároveň informáciu o tom že hra vôbec výjde a nakoniec to je tu. Na hru už višiel tvz. RELASE TRAILER ktorý má iba pár sekúnd. Dlhšie sú Dev.Diary 1,3 je TML studios ktoré má momentálne nižší tvz. flek ako pri minulých bus simulátoroch (european BUS SIMULATOR 2012, city BUS SIMULATOR New York 2010, city BUS SIMLATOR Munchen) ktoré nemajú več¾mi dobré hodnotenia ale večpreto ASTRAGON volil iného výrobcu. Od ASTRAGONu vyšli 2 Developer Diary (jeden nedávno pred RELASE TRAILER). 

O mape hry.

Mapa bude (podč¾a zatiač¾ daných informácii) fiktívna no bude obsahovať pamiatky ktoré sú rozmiestnené po celom svete. O tom je prvý Dev.Diary ASTRAGONu.

V čom bude simulátor výnimočný.

1) Vediete vlastnú firmu

2) Trasy po meste a malej dedinke pri ňom si plánujete sami (taktiež aj cestovné poriadky)

3) Kompatibilnosť s volantmi konzolamy (k PC)

Autobusy

Autobusy sú reálne iba značky MAN (6). Ostatné sú označené logom výrobcu.

Termín vydania

Je plánovaný na 20.1.2016. Uvidíme že či sa im to podarí splniť

Tu sú linky na oficiálne videá:

TML- 

ASTRAGON- 

RELASE TRAILER- 

O čalších novinkách Vás budem predbežne informovať

DOGEmaster

Edited by DOGEmaster

Všetky tam asi niesu  :huh:  Ale večje to na YouTube :D

Už tenhle "projekt" taky dlouho sleduji.... Ale podle mého názoru to nemá budoucnost... Vždyť ta hra nemá nic společného s realitou... Jak tam vypadá to nasvícení objektů a atd.. Budovy mají zajímavé textury. Ty jejich fiktivní busy.. Ty jsou fakt hnus. A z MANů toho moc zatím neukázali.... Nevěřím, že budou vypadat lépe.. A za to chtěj 25 Euro  :wacko: .

To je orientačná cena boh vie čo to bude stáť na STEAMe.

A večaj ja si to myslím ale treba tomu dať šancu.

Nový vývojár nové programácie

Večuvidíme

Neviem ja astragon poznám hlavne z Farming Simulatorov 11, 13 a 15 a príde mi to dosť podobné tá grafika, to chovanie autobusov a tak celkove. Čo sa prístrojovky týka, vidím tam snahu napodobiť tú klasiku, ktorá sa teraz používa v Mercedesoch, SOR-och (NB18 napríklad) alebo v Man-och, ale pri tom, aká je rozšírená a koč¾ko č¾udí ju používa ju mohli rovnako spraviť aj oni. To plánovanie liniek a tá vlastná firma, to je fajn, to by ma potešilo, ale asi si radšej počkám na LOTUS. J

LOTUS-2017 (predpoklad)

BUS SIMULATOR 16-20.1.2016

Neviem čo by som mal čakať ale ASTRAGONu sa več¾mi pri iných simulátoroch autobusu več¾a toho nezadarilo ale na toto sa celkom teším treba skúsiť niečo nové ;)

Ja si BUS 16 určite kúpim a LOTUS tiež B)