TOPlist Jump to content
OFPmafia.eu
Marcopolo

[WIP] SOR BN 9,5 a SOR B 9,5

Recommended Posts

Pred nedávnom som začal pracovať na modeloch autobusov, SOR BN 9,5 a SOR B 9,5. :D

Autobusy budú úplne nové, čiže žiadna konvertácia z VBUSu :D

Prvé snímky zatiač¾ nemám žiač¾ som nemal čas. :angry:

Autobusy nebudem môcť robiť naraz kečže ide o dva rozličné modely :unsure:  

Píšte mi prosím do komentárov ktorý autobus by ste chceli skôr do 30.9.2015 (zatiač¾ budem na autobusoch pracovať priebežne, čiže zatiač¾ nečakajte več¾ký výkon ;))

+Keby sa našiel niekdo kto by mi chcel pomôcť s autobusmi získa nasledovné výhody:  (môže byť aj viac č¾udí) (keby bol niekto taký čo by chcel pomôcť iba z 1 vecou získa prístup ku 1 BETA verzii ktorá nebude verejne prístupná)

- Prístup k obom modelom a verziám BETA 0 (verejná beta bude beta od 0.1 do 1.0) 1.1 a vyššie (ktorá bude dostupná aj pre BETA testerov)

- V prípade finančnej podpory (ktorá bude spomenutá v čalšom článku) 80% z podielu

- Bde robiť autobus podč¾a jeho výberu

s pozdravom Marcopolo B)

• Like 3

Ahoj přeji ti hodně štěstí v tvorbě jenom sem se te chtěl zeptat jestli Sor BN 9,5 bude mit novou nebo starou masku?

Já by som určite mal radšej skôr B9,5. Pomôcť ti môžem napríklad z repaintami ak by si chcel a samozrejme prajem več¾a šťastia v tvorbe. ;)

BN 9,5

V pláne je staršia maska (nová možno neskôr) autobusy budú v hlavne v Bratislavskom prevedení

Sor B9.5

Sor BN 9,5

A screeny jsou kde?

Nepřijde ti to blbé chtít peníze a neukázat ani jednu fotku? To je jak kupovat zajíce v pytli (nevíš, zda tam vůbec je a jestli je, tak jak vypadá). Jinak skoro VšICHNI vývojáři dojeli na to, že vytvářeli způsobem "slíbím hory doly a pak teprve dělám". Takže být tebou bych bučnejdříve tvořil a až z toho něco bude, tak se pochlubíš, nebo to nedělal vůbec, protože bys na tom dojel jak většina vývojářů (proječsi OMSI fórum, budeš se divit, kolik jich bylo). Abych na rovinu řekl, moc nevěřím, že to dotáhneš do vydání, ale rád bych se mýlil. :)

• Like 3

Téma zamčeno. Jakmile bude mít autor fotky z tvorby či jiné podrobnější informace, ať mě kontaktuje přes SZ.

Jaškin

Guest
This topic is now closed to further replies.